Podatek VAT


foto

Jak prawidłowo rozliczyć podatek od

Jak prawidłowo rozliczyć podatek od środków transporotowych. Artykuł skierowany do pracowników controllingu. Artykuł prowadzony będzie w formie warsztatu. Uczestnicy zajęć będą kreować koncepcję wdrożenia systemu budżetowania w przedsiębiorstwie. Uzupełnieniem warsztatu będą wykłady dotyczące poszczególnych elementów wdrożenia systemu controllingu w przedsiębiorstwie. Wdrażanie controllingu w przedsiębiorstwie. Artykuł poświęcone jest wdrożeniu także funkcjonowaniu systemu.

Zobacz więcej ...

foto

Które wydatki można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów

Które wydatki można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów. Organizacja i zadania działu controllingu. Artykuł prowadzony będzie w formie warsztatu. Uczestnicy zajęć będą kreować koncepcję wdrożenia systemu budżetowania w przedsiębiorstwie. Uzupełnieniem warsztatu będą wykłady dotyczące poszczególnych elementów wdrożenia systemu controllingu w przedsiębiorstwie. Wdrażanie controllingu w przedsiębiorstwie.

Zobacz więcej ...

foto

Jak dokumentować wydatki Audyt systemu budżetowania i controllingu

Jak dokumentować wydatki. Audyt systemu budżetowania i controllingu przedsiębiorstwa. Artykuł prowadzony będzie w formie warsztatu. Uczestnicy zajęć będą kreować koncepcję wdrożenia systemu budżetowania w przedsiębiorstwie. Uzupełnieniem warsztatu będą wykłady dotyczące poszczególnych elementów wdrożenia systemu.

Zobacz więcej ...

foto

Zmiany w obszarze ulgi na złe długi

Zmiany w obszarze ulgi na złe długi w VAT. W artykule pokażemy zatem wszechstronnie tematykę wdrażanych przemian w przepisach oraz praktykę stosowania dotychczasowych regulacji, jakie nadal budzą wiele wątpliwości. Odbiorcami artykułu są właściciele firm, główni i samodzielni księgowi, dyrektorzy finansowi, osoby rozliczające podatki i odpowiedzialne za finanse, controllerzy finansowi, pracownicy działów księgowych i finansowych. Podczas artykułu omówione zostaną ostatnie.

Zobacz więcej ...

Najnowsze artykuły:

Top